Поліклініка

В структуру поліклініки для дорослих потужністю 1200 відвідувань в зміну входять: відділення загальної практики – сімейної медицини з 13 ділянками, 5 терапевтичних ділянок, хірургічне, стоматологічне та зубопротезне відділення, кабінет «Довіри», фтизіатричної кабінет з ДОТС терапією, кабінет замісної підтримуючої терапії для наркозалежних осіб, денний стаціонар на 80 ліжок, 3 амбулаторії сімейної медицини, госпрозрахункові комісії по огляду водіїв та проведення медичних оглядів працівникам промислових підприємств міста. Проводиться прийом 70 лікарів з 15 спеціальностей.

Пріоритетним напрямком діяльності поліклініки є профілактика та виявлення факторів ризику виникнення хвороб, диспансеризація та лікування хронічних захворювань, пропаганда здорового способу життя.

Незважаючи на брак і недоукомплектованість кадрами, показники діяльності служби характеризують зростання інтенсивності та обсягу робіт: щорічно поліклініка обслуговує 300 тисяч пацієнтів. Охоплення населення профілактичними медоглядами становить 98%, на високому рівні організована вакцинація – 95% населення імунізовані, чисельність диспансерної групи в одного терапевта – до 500 хворих, число амбулаторних операцій проводяться щорічно зростає і становить 2500 на рік.

Колектив поліклініки, слідуючи кращим традиціям вітчизняної медицини постійно підвищує свій професіоналізм, розвиває нові ефективні організаційні форми роботи, прагне до поліпшення якості та доступності надання медичної допомоги населенню, успішно здійснює заходи щодо виконання регіональних програм, спрямованих на поліпшення здоров’я населення міста. В даний час в поліклініці продовжується робота щодо трансформування дільничної терапевтичної служби в сімейну медицину та організації центру первинної медико – санітарної допомоги.