Хірургічне відділення

Відділення розраховано на 50 ліжок: з них 25 хірургічних, 20 травматологічних, 5 урологічних. Відділення надає планову та екстрену хірургічну, травматологічну та урологічну допомогу дорослому населенню. Щорічно виконується 500 операцій, в т.ч. 250 на органах черевної порожнини при гострому апендициті, гострої кишкової непрохідності, перфоративной виразці, гострому і хронічному холециститі, видаленням грижі, виявляється хірургічна допомога при травмах черевної та грудної порожнини, проводиться лікування судинної патології кінцівок і опікових поразок, диференційна діагностика при підозрі на хірургічні захворювання.

Виконується понад 300 оперативних втручань при травмах, в т.ч. з використанням металоостеосинтезу. Відповідно рівню надання медичної допомоги виконується понад 100 операцій урологічного профілю. Використовуються як сучасні методи діагностики: ендоскопічні, ультразвукові, – так і традиційні: рентгенологічні та лабораторні. Впроваджуються нові оперативні технології – холецистектомія малоінвазивними методами, в т.ч. лапароскопічним, видаленням грижі із застосуванням штучних імплантатів.
За останні роки поряд з досвідченими фахівцями працюють молоді лікарі та медсестри, постійно підвищуючи свої теоретичні знання та практичний досвід, працюючи в тісному співробітництві з провідними фахівцями клінічних лікарень області.