Приймально-діагностичне відділення з пунктом невідкладної медичної допомоги

У відділенні проводиться цілодобовий прийом пацієнтів з наданням їм невідкладної медичної допомоги, прийом та реєстрація хворих на планову, обгрунтовану ургентну госпіталізацію, сортування пацієнтів при масовому надходжені до лікарні та ранньому госпітальному етапу, надання населеню міста медичної допомоги  виїзною бригадою медиків з медицини невідкладних станів в денний час за викликом, обстеження та санітарна обробка пацієнтів, лікування на ліжку до добового перебування або направлення до профільного відділення для стаціонарного лікування.
Щорічно через приймальне відділення госпіталізується в плановому порядку 5000 хворих, проводиться 1500 амбулаторних ургентних операцій, в середньому за добу обслуговується до 50 хворих з екстреними станами.
Для надання якісної та своєчасної екстреної допомоги організовано цілодобове чергування лікарів основних спеціальностей – терапевт, хірург, травматолог, анестезіолог, акушер – гінеколог і ургентна допомога 5 фахівців (невропатолог, ЛОР, офтальмолог, отоларинголог, педіатр). Проводиться цілодобове лабораторне, рентгенологічне, ендоскопічне, електрокардіографічне дослідження
Працюють в приймальному відділенні грамотні, кваліфіковані, сміливі та енергійні лікарі та медичні сестри, адже звертаються пацієнти різного віку, з різноманітною патологією, з критичними станами здоров’я, що вимагають від лікаря швидких і правильних дій. Воістину про медичних працівників приймального відділення можна сказати, що вони ставлять діагнози раніше, ніж хворий починає розповідати про свою хворобу.