Дитяче консультативне відділення

У структуру дитячої поліклініки потужністю 300 відвідувань в зміну входять 10 педіатричних дільниць, 7 кабінетів вузьких фахівців, денний стаціонар на 20 ліжок. В районі обслуговування поліклініки знаходяться 11 шкіл і 13 дитячих дошкільних установ.
Традиційно завданнями амбулаторно-поліклінічної служби є профілактика і комплексне поглиблене обстеження з метою раннього виявлення хвороб, діагностика та лікування дитячих захворювань, диспансерне спостереження та оздоровлення дітей.
Кількість відвідувань в поліклініці складає 120 тисяч на рік, серед них 80% з профілактичною метою. Медоглядами охоплено 96% дітей міста, 30% перебувають на диспансерному обліку. Особлива увага приділяється дітям з багатодітних сімей, соціально неблагополучних та позбавлених батьківського піклування. На виконання раціональних програм «Здоров’я ДІТЕЙ та матерів», «Підтримка грудного вигодовування ДІТЕЙ в Україні» впроваджуються нові організаційні форми і методи профілактики, діагностики та лікування. У копіткій роботі, відповідально й дбайливо, з любов’ю до маленьких пацієнтів працюють педіатри щодо збереження дитячого здоров’я. У 2011р. колектив дитячої поліклініки підтвердив високе звання «Лікарня доброзічліва до дитини».