Про нас

Із квітня 2018 року ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» прийнято до комунальної власності територіальної громади міста Жовті Води, а 26 грудня 2018-го даний медичний заклад реорганізовано шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Жовтоводська міська лікарня» Жовтоводської міської ради.

Уже із січня поточного року, як того вимагає реформа медицини в Україні, вищезазначений заклад працює в статусі комунального некомерційного підприємства та надає жовтоводцям, а також жителям навколишніх населених пунктів вторинну медичну допомогу. Очолює лікарню в.о.начальника Тарасьєва Неля Михайлівна. Роботу медичного закладу забезпечують 511 працівників: 92 лікаря та 181 особа середнього медичного персоналу.

У структурі Жовтоводської міської лікарні працює консультативна поліклініка, стаціонарні відділення (терапевтичне, педіатричне, інфекційне, хірургічне, акушерсько-гінекологічне, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії) та допоміжні лікувально-діагностичні підрозділи.

На утримання медичного закладу у 2019 році виділено 55,7 млн грн, у тому числі: медична субвенція в сумі 34,5 млн грн, кошти Програми радіаційного і соціального захисту населення м.Жовті Води в сумі 1,5 млн грн, кошти місцевого бюджету в сумі 19,7 млн грн.