News

Всесвітній день боротьби з Псоріазом

Друк

 

Детальніше: Всесвітній день боротьби з Псоріазом

Всесвітній "День серця"

Друк

До Всесвітнього «Дня серця»

       У Дніпропетровській області з 25 по 29 вересня проводяться заходи до Всесвітнього «Дня серця». У м. Жовті Води організовано мобільну бригаду, яка проводить вимірювання артеріального тиску всім бажаючим. Також проводиться вимірювання артеріального тиску в приміщеннях поліклініки №1 та №2. Особи, у яких було виявлено підвищений рівень артеріального тиску, отримали направлення до дільничних або сімейних лікарів для подальшого обстеження та коригування лікування.       

Детальніше: Всесвітній "День серця"

ОСТОРОЖНО! Вирус Коксаки

Друк

Вирус Коксаки. В Украине зафиксирована  вспышка болезни.

В Тернопольской области зарегистрировали вспышку, вызванную вирусом Коксаки, заболели 32 ребенка, также зарегистрировали случаи заболевания в Днепре, Одессе и Львове.

Детальніше: ОСТОРОЖНО! Вирус Коксаки

Подяка міського голови

Друк

Грудне вигодовування дітей

Друк

          В 2017 році з 01.по 08.08, як і кожний рік, в Україні проводиться тиждень підтримки грудного вигодовування «Підтримаємо грудне вигодовування разом!»   Ця Всеукраїнська акція направлена на пропаганду грудного вигодовування з ціллю підвищення здров’я матерів та малюків.

         Про всі переваги материнського молока над  сумішами, вплив грудного вигодовування на здоров’є  жінок та малечі  розповіла старша медична сестра дитячого відділення Матвейчук Світлана Леонідівна.

Детальніше: Грудне вигодовування дітей

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews