News

Про проведення тижневика з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

Друк

В період з 6 по 13 лютого в Дніпропетровській області проводяться заходи щодо проведення тижневика до Всесвітнього дня боротьби проти раку. Злоякісні новоутворення є однією з важливіших проблем здоров’я населення. 

Детальніше: Про проведення тижневика з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

Щодо реімбурсації лікарських засобів

Друк

На виконання термінового листа в.о.Міністра охорони здоров'я У.Супрун від 02.02.2017 №28 Дніпропетровська область НЕ ВСТУПАЄ в пілотний проект по реімбурсації  інсулінів. В пілотний проект вступають області: Харківська, Вінницька, Полтавська, Київська, Черновицька, Черкаська, Херсонська, Чернігівська. Забезпечення інсулінами пацієнтів Дніпропетровської області буде проводитися, як і у 2016 році, відповідно Програми "Здоров'я населення Дніпропетровщини на період до 2019 року".

Аналізуємо діяльність

Друк

На початку кожного року ДЗ «СМСЧ-9 МОЗ України» проводить аналіз своєї діяльності. У січні 2017 року надані до МОЗ України відповідні звіти, в тому числі статистичні по використанню ліжкового фонду стаціонару, за медичними статистичними формами, фінансово-економічні та інші. 

Детальніше: Аналізуємо діяльність

Підсумки діяльності у січні 2017 року

Друк

За данними відділу медичної статистики лікарями амбулаторно-поліклінічних підрозділів прийнято 36540 відвідувань мешканців міста, у тому числі у поліклініці для дорослих 19960.

у відділеннях стаціонару проліковано 593 пацієнта, виконано 148 операцій. План ліжко-днів на січень виконано на 99,63%.

Графік роботи спеціалістів поліклініки для дорослих

Друк

ГРАФИК работы узких специалистов  поликлиники для взрослых с 27.03.2017 г. – 31.03.2017г.  

Детальніше: Графік роботи спеціалістів поліклініки для дорослих

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews