News

О депрессии

Друк

Периодически возникающее подавленное настроение – это нормальная часть жизни, но когда пустота и отчаяние не проходят в течение длительного времени, можно предположить наличие депрессии.

Детальніше: О депрессии

Грип - хвороба підступна

Друк

Грип - хвороба підступна.

Грип - найпоширеніше інфекційне захворювання. Майже щороку він викликає масові захворювання.
Починається грип гостро-з ознобу і підвищення температури, сильного головного болю. Потім розвивається загальна слабкість, ломота у всьому тілі, часто з'являється нежить, кашель.

Детальніше: Грип - хвороба підступна

Щодо реімбурсації лікарських засобів

Друк

На виконання термінового листа в.о.Міністра охорони здоров'я У.Супрун від 02.02.2017 №28 Дніпропетровська область НЕ ВСТУПАЄ в пілотний проект по реімбурсації  інсулінів. В пілотний проект вступають області: Харківська, Вінницька, Полтавська, Київська, Черновицька, Черкаська, Херсонська, Чернігівська. Забезпечення інсулінами пацієнтів Дніпропетровської області буде проводитися, як і у 2016 році, відповідно Програми "Здоров'я населення Дніпропетровщини на період до 2019 року".

Про проведення тижневика з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

Друк

В період з 6 по 13 лютого в Дніпропетровській області проводяться заходи щодо проведення тижневика до Всесвітнього дня боротьби проти раку. Злоякісні новоутворення є однією з важливіших проблем здоров’я населення. 

Детальніше: Про проведення тижневика з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

Підсумки діяльності у січні 2017 року

Друк

За данними відділу медичної статистики лікарями амбулаторно-поліклінічних підрозділів прийнято 36540 відвідувань мешканців міста, у тому числі у поліклініці для дорослих 19960.

у відділеннях стаціонару проліковано 593 пацієнта, виконано 148 операцій. План ліжко-днів на січень виконано на 99,63%.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews