News

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ПЕРЕЛОМАХ

Друк

Переломи бувають закриті, без ушкодження шкіри, та відкриті, що супроводжуються розривом шкіри, кровотечею, утворенням раньової поверхні. Відкриті переломи становлять більшу небезпеку, оскільки рана може забруднюватись, а це, в свою чергу, може викликати нагноєння м’яких тканин і гнійне запалення кісток (остеомієліт).
Переломи кісток кінцівок (трубчастих кісток) характеризуються болем, порушенням форми кінцівки, рухливістю уламків кісток в місці перелому, (тобто там, де її не повинно бути), хрускотом, набряком, порушенням рухів. При відкритих переломах спостерігається кровотеча з рани, нерідко зміщення відламків.

Детальніше: ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ПЕРЕЛОМАХ

Найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу

Друк

Засоби від сезонного грипу

Детальніше: Найкращий спосіб вберегтися від сезонного грипу

Захворюваності населення на гострі респіраторні хвороби за минулий тиждень

Друк

За минулий тиждень по місту по даним зареєстрованої у ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» захворюваності відбувся зріст рівня захворюваності населення на гострі респіраторні хвороби майже в 2 рази. Так за період з 25.11 по 01.12 (включно) зареєстровано всього 352  ГРЗ, в т.ч. 235 у дітей, а за період з 02.12 по 08.12.2016 зареєстровано всього 634 ГРЗ, в т.ч. у дітей – 417.

 

Дитяча поліклініка інформує (обережно грип)

Друк

       Обережно - грип!

Детальніше: Дитяча поліклініка інформує (обережно грип)

Захворюваності населення на гострі респіраторні хвороби

Друк

За минулий тиждень по місту по даним зареєстрованої у ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» захворюваності відбувся зріст рівня захворюваності населення на гострі респіраторні хвороби. Так за період з 18.11 по 24.11 (включно) зареєстровано всього 306 ГРЗ, в т.ч. 206 у дітей, а за період з 25.11 по 01.12.2016 зареєстровано всього 352 ГРЗ, в т.ч. у дітей – 235.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews