Акушерсько-гінекологічне відділення

Друк

Завідувач відділенням лікар акушер - гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук Аламаха Віктор Васильович. Старша медична сестра - Кудряшова Наталя Олександрівна.
Відділення розраховано на 40 ліжок, з яких 20 - гінекологічного профілю, 10 - патології вагітних, 10 - післяпологових. Відділення забезпечує надання акушерської допомоги породіллям, гінекологічної допомоги жінкам із захворюваннями як при плановій, так і при екстреної госпіталізації, в т.ч. жінок для оперативного втручання та вагітних при ускладненнях або патологічних станах в перебігу вагітності.
За останні 5 років збільшилася кількість порожнинних оперативних втручань до 100-120 операцій на рік, освоєні методики проведення оригінальних пластичних операцій, на 20% зросли діагностичні вишкрябання з проведенням гістологічного дослідження, що дозволяє виявляти на ранніх стадіях пухлинні захворювання і передракові хвороби, своєчасно проводити їх лікування з прогнозом на одужання. Відділення має 3 індивідуальних пологових зали, 1 -  боксованого типу. Впроваджені новітні технології ведення пологів: пологи в вільних позиціях, активна поведінка породіллі, партнерські пологи.     Професіоналізм медичних працівників, сприятливий морально-психологічний клімат і колегіальність, високий рівень культури медичного обслуговування, дбайливе ставлення до пацієнта-жінки, породіллі, новонародженого притаманне колективу відділення, який заслужено користується популярністю серед населення міста та інших регіонів.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews