Статті

Функції і структура

Друк

У своїй діяльності Відділення виконує такі функції:

Прийом від населення звернень за екстреною медичною допомогою згідно з затвердженими Правилами виклику бригади ШМД.

Профільними для бригади Відділення ШМД вважаються:

- виклики на вулицю, громадські місця, на виробництво, в установи, заклади, організації незалежно від встановленого діагнозу та стану пацієнта.
- виклики з приводу травм та отруєнь незалежно від місця виклику.
- виклики з приводу пологів, ускладнення вагітності.
- виклики від медичних працівників з приводу перевезення пацієнтів за направленнями до лікувальних установ, якщо вони потребують надання екстреної медичної допомоги під час транспортування.
- надання екстреної медичної допомоги пацієнтам на до госпітальному етапі та безпосередньо при їх зверненні у Відділення ШМД.
- госпіталізація в лікувально-профілактичні установи хворих, потерпілих, породіль, новонароджених, які потребують екстреної медичної допомоги.

Організаційна структура:

Відділення ШМД СМСЧ-9 відноситься до 4-ї категорії (з 5 існуючих). Знаходиться в типовій двоповерховій будівлі, збудованої в 1983р. Особовий склад виїзних бригад ШМД має відповідний рівень професійної підготовки для надання екстреної медичної допомоги пацієнтам на до госпітальному етапі і здатен працювати в екстремальних умовах. Цілодобово працюють 3 бригади ШМД- лінійні, в складі: лікаря, фельдшера, водія. За відсутністю достатньої кількості лікарів, формуються фельдшерські бригади в складі 2 фельдшерів. Для знеболення окохворих та перевезення хворих організовується фельдшерська бригада, в складі:фельдшера та водія. В Відділенні працює: 9 лікарів (1 вищої, 7 першої, 1 без кваліфікаційної категорії (сертифікат) з медицини невідкладних станів, 22 фельдшера ( 8 вища, 7 перша, 3 друга 4 без категорії (відсутність стажу роботи в ШМД) 2 мл. медсестри, 13 водіїв.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews