Статті

Колектив ШМД

Друк

Відділення Швидкої Медичної Допомоги очолює лікар медицини невідкладних станів вищої кваліфікаційної категорії Тунда Володимир Васильович (працює у Відділенні з 1981 року). За періо існування Відділення ШМД очолювали: Коваленко С.Є., Васіна М.П., Дехто П.О., Данільченко Л.М.

Старший фельдшер, фельдшер медицини невідкладних станів вищої кваліфікаційної категорії Сміщенко Світлана Миколаївна (працює з 1973 року у Відділенні ШМД). На посаді старших фельдшерів відділення ШМД працювали: Павлік В.І., Шевченко К.М.

Санітарний транспорт: постійно 3 автомобілі на лінії (Шевролет, ГАЗ»Газель», УАЗ).

Транспорт обладнаний: радіостанціями «Льон», стільниковими телефонами, GPS- навігацією, ношами,шинами, ЕКГ апаратами, дихальними апаратами АРД(мішок «АМБУ»), кисневими інгаляторами-КІ 3М, шийними комірцями, глюкометрами, дефібрилятором, ящиками для зберігання медикаментів.

В цьому році Відділення отримало: 2 глюкометри, 2 дихальних апарата, небулайзер, комплект вакуумних шин, імобілізаційний корсет, пульсоксиметр, дефібрилятор- портативний з автономним живленням, 2 ЕКГ- апарати (один з них дарунок Відділенню від Народного Депутата Верховної Ради України).

Прийом викликів від населення здійснюється за допомогою 4-х телефонів по № 103, міському по № 555-28 та стільниковому- по № 0980706032.

Прийом викликів здійснюється з записом його на архіватор мовлення, з можливістю визначення номеру телефону, з якого здійснено виклик.

Забезпеченість бригадами ШМД 0,6 на 10 тис. населення (норматив 1,0 на 10 тис. міського та 0,75 сільського населення). Лікарськими посадами – 2,85 на 10 тис. (міста області 2,85 /обл.-2,24). Укомплектованість: лікарськими посадами на -63,0 % / обл.-88,5; фельдшерськими- 92,9 % / обл.-99,6; молодший медперсонал – 89,0 %; іншим персоналом на 87 %.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews